aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. MON

21 maja rozpocznie się nabór do nowego rodzaju służby w wojsku – dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej. Z tej okazji, w 32 miejscowościach w całej Polsce, odbędą się pikniki wojskowe pod hasłem „Wstąp do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej”.

fot. UM Kamienna Góra

Urząd miasta w Kamiennej Górze zaprasza do udziału w akcji "Wiosenne sprzątanie Kamiennej Góry"

fot. CK Kamienna Góra

Z okazji Dnia Dziecka (1 czerwca) na rynku w Kamiennej Górze odbędzie się ekologiczna impreza.

gmina Kamienna GóraW dniu 25 maja 2022 r. (środa) o godzinie 10:00 na sali widowiskowej w Centrum Biblioteczno- Kulturalnym w Krzeszowie ul. Kalwaria 1, 58-405 Krzeszów– odbędzie się XLIII Sesja Rady Gminy Kamienna Góra.

III Bieg Kruczej Skały

W czerwcu w Lubawce odbędzie się trzecia edycja Biegu Kruczej Skały - Memoriału Wiesława Dygonia. Bieg główny odbędzie się na dystansie 23 km, zaplanowano również bieg na 10 km, Nordic Walking na 5 km i biegi dzieci i młodzieży.

W poniedziałek (16 maja) w Domu Kultury w Marciszowie odbędzie się spotkanie dotyczące planowanej budowy farmy fotowoltaicznej. Mieszkańców i samorządowców do swojego pomysłu będzie przekonywał potencjalny inwestor.

fot. WOK

Kamiennogórski fotograf wykona portrety osób z zespołem Downa. Finałem projektu będzie wystawa w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury

fot. wok

Jedna przestrzeń. Dwie techniki. Zapraszamy na wystawę malarstwa Iwony Ostrowskiej-Klimas i ceramiki Ryszarda Klimasa

muzeum skarby

Dajmy drugie życie używanym, niepotrzebnym przedmiotom! Muzeum zaprasza na wyprzedaż garażową. Podczas Kamiennogórskiej Giełdy Retro będzie można sprzedać i kupić przedmioty ”z drugiej ręki” po atrakcyjnej, niskiej cenie.

Błażkowa

W Błażkowej, na placu pod Jabłonką, odbędzie się festyn. Zabawa zaplanowana jest na 22 maja.

REKLAMA