aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Kamienna Góra, Książka od Serca

W najbliższy weekend na parkingu przed Kauflandem w Kamiennej Górze odbędzie się kiermasz książek zorganizowany w ramach akcji Książka od Serca.

Marciszów, spektakl

15 grudnia o godzinie 15:00 w Domu Kultury w Marciszowie odbędzie się spektakl „ŁAWECZKA” w wykonaniu aktorów: Honoraty Magdeczko-Capote i Krzysztofa Rogacewicza z teatru MASKA z Jeleniej Góry.

Marciszów, koncert kolęd

W Kościele Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Marciszowie (ul. Sołecka 12) odbędzie się Bożonarodzeniowy Koncert Kolęd.

fot. UMWD

Jarmark Bożonarodzeniowy, który już po raz kolejny odbywa się we Wrocławiu, jest okazją, aby poczuć wyjątkową atmosferę zbliżających się Świąt. Ponad 20 wystawców z całego województwa do 23 grudnia będzie prezentować swoje wyroby oraz tradycyjne lokalne potrawy. W tym roku dzięki współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego i miasta Wrocław na Jarmarku znaleźć można stanowisko prezentujące produkty regionalne i smaki Dolnego Śląska.

policja Kamienna Góra

Policja zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Senior Online", na którym poruszone będą tematy związane m.in. z bezpiecznymi zakupami w internecie. Transmisja odbędzie się w serwisie YouTube na profilu Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.

lzsW Pisarzowicach odbędą się Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego LZS w tenisie stołowym. Zawody zaplanowane są na 14 grudnia.

Lubawka, Pielucha dla malucha

Zbliża się finał tegorocznej akcji Pielucha dla Malucha organizowanej przez lubawski klub Choppers Garage.

#szczepimySię #covid19 #pfizer #johnson

Informujemy, że istnieje możliwość zaszczepienia się przeciwko covid szczepionką marki Pfizer (wariant omikron) oraz Johnson&Johnson
termin 07.12.2022
rejestracja - 577 711 144
www.nzozrodzina.org

Lubawka, Mikołajkowe warsztaty

Dom Kultury w Lubawce zaprasza dzieci w wieku 6-13 lat na warsztaty mikołajkowe połączone z świętego Mikołaja.

Kamienna Góra, Jarmark Bożonarodzeniowy

Burmistrz Kamiennej Góry Janusz Chodasewicz serdecznie zaprasza na miejski JARMARK BOŻONARODZENIOWY.

REKLAMA