aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna GóraXLIX Sesja Rady Miasta odbędzie się 26 stycznia 2022 r. (środa) o godz. 13.00 w Sali Nr 211 Urzędu Miasta, z następującym porządkiem obrad:

sanikomDzisiaj (środa, 19 stycznia) od godziny 8:15 do południa z powodu awarii sieci będą występować przerwy w dostawie wody przy ul. Długosza w Lubawce. 

Po zakończeniu prac może wystąpić czasowe pogorszenie jakości wody.

gmina Kamienna GóraWójt Gminy Kamienna Góra informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Kamienna Góra, Al. Wojska Polskiego 10 w dniu 18 stycznia 2022 r. wywieszono wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, stanowiących własność Gminy Kamienna Góra.

fot umkg

Urząd miasta w Kamiennej Górze przeznaczy ponad pół miliona złotych na podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa systemów teleinformatycznych. Samorząd pozyskał dotację w ramach rządowego programu Cyfrowa Gmina.

fot. umkg

Miejski projekt „Kamiennogórscy uczniowie łącza współczesność z tradycją” uzyskał dofinansowanie ze środków unijnych, którymi dysponuje Urząd Marszałkowski w ramach pomocy na niwelowanie negatywnych skutków wywołanych pandemią Covid-19. Na Dolnym Śląsku rozdysponowano z tej puli 35,5 miliona złotych.

fot. UM Kamienna Góra

Udział w podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT) to ważne źródło pieniędzy w budżecie Kamiennej Góry. Urząd miasta zachęca, by płacić podatki w miejscu zamieszkania, a nie zameldowania.

fot. umkg

Urząd miasta w Kamiennej Górze uruchomił specjalną linię dla seniorów.

fot. UM Kamienna Góra

Do wrocławskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei oraz do kamiennogórskiego starostwa przesłaliśmy informacje o niebezpiecznych punktach, które znajdują się na ulicach pozostających w zarządzie tych instytucji.

Kamienna Góra

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego o powierzchni 29,85 m2, położonego w Kamiennej Górze przy ul. L. Waryńskiego 8-10.

Kamienna Góra - lokal użytkowy ul. Młyńska 1 - I przetarg

Burmistrz Miasta Kamienna Góra ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na zbycie lokalu użytkowego o powierzchni 26,49 m2, położonego w Kamiennej Górze przy ul. Młyńskiej 1.

Informacje dotyczące projektu #W pełni sprawni pracownicy realizowanego przez Stowarzyszenie Dzieci i Rodzin Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w Wałbrzychu

REKLAMA