aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

smSzanowni Państwo Przedsiębiorcy branży usług budowlanych

Zaproszenie na spotkanie w sprawie remontów wspólnot mieszkaniowych finansowanych kredytami bankowymi

Spółka Mieszkaniowa Spółka z o.o. zs. w Kamiennej Górze rozpoczęła w tym roku realizację projektu remontów wspólnot mieszkaniowych finansowanych kredytami bankowymi. Zgodnie z jego założeniami, poza wspólnotami mieszkaniowymi i Spółką Mieszkaniową, biorącymi udział w tym przedsięwzięciu są jeszcze także banki oraz wykonawcy remontów. Ostatnie miesiące dostarczyły nam jako zarządcy wspólnot mieszkaniowych wdrażającemu ten projekt wiele doświadczeń w części dotyczącej przygotowania i finansowania przedsięwzięć remontowych. Na tym spotkaniu chcemy się z Państwem nimi podzielić. Chcemy na nim także  omówić z Państwem założenia dotyczące naszych i Waszych oczekiwań co do realizacji kolejnych głównych części tego  projektu, którymi są wykonawstwo tych przedsięwzięć remontowych oraz rozliczenia i płatności z nim związane.

Główne punkty spotkania to:

- przedstawienie zakresu remontów przewidywanych do realizacji w najbliższych latach,

- prezentacja zasad finansowania remontów przez wspólnoty mieszkaniowe,

- procedury  postępowań wyłaniających wykonawców remontów,

- główne warunki umów o wykonanie  remontów, w tym zabezpieczeń i gwarancji udzielanych przez wykonawców.

Spotkanie, na które gorąco Państwa zapraszamy, organizujemy w siedzibie Spółki Mieszkaniowej ( Kamienna Góra, ul. Sienkiewicza 3 ) w dniu 1 października 2021 r. ( piątek ) o godz. 12.00, sala nr 27.

Prosimy o mailowe ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub telefoniczne ( 511 177244 ) potwierdzenie obecności na spotkaniu.

Łączę wyrazy szacunku –

Zdzisław Wołyniec

Prezes Zarządu

REKLAMA