aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
WOŚP Kamienna Góra

Znamy już kwotę zebraną przez kamiennogórski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku sztab działał w Kamiennej Górze, Przedwojowie, Krzeszowie, Pisarzowicach i Marciszowie.

 

Podczas 27. finału cały sztab zebrał 143.322,72zł (w ubiegłym roku ? 91.692,03 zł). Na tę kwotę złożyły się pieniądze zebrane w Przedwojowie ? 6.588,90zł, w Krzeszowie i Pisarzowicach ? 23.685,00zł, w Marciszowie ? 24.931,90zł, w Kamiennej Górze ? 88.116,92zł

Pomaganie, jak głosi hasło tegorocznego Finału, jest dziecinnie proste, a rezultat naszych wspólnych działań zaowocuje uratowaniem życia wielu ciężko chorym dzieciom.

W imieniu kamiennogórskiego Sztabu WOŚP z całego serca dziękuję wszystkim, którzy zagrali z nami 13 stycznia 2019r. Zebrane wspólnie pieniądze pozwolą na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Dziękuję wolontariuszom kwestującym w Kamiennej Górze, Pisarzowicach, Przedwojowie, Krzeszowie i Marciszowie.

Uczniom, przedszkolakom, dorosłym ? wszystkim, którzy wystąpili na imprezach organizowanych w całym powiecie kamiennogórskim.

Dziękuję osobom zaangażowanym w organizację tych imprez.

Za hojne serca dziękuję wszystkim darczyńcom i osobom licytującym zebrane dary.

Szczególne podziękowania kieruję do pana Lesława Dorobka i pracowników TVK Kamienna Góra ? Michała Rzepińskiego, Krzysztofa Zagrodnego, Radosława Sujeckiego i Mariusza Zagrodnego, dzięki którym mogliśmy przekazywać na bieżąco informacji z XXVII Finału Orkiestry.

Policjantom dziękuję za opiekę nad wolontariuszami.
Specjalnej Grupie Ratownictwa Medycznego za dyżur medyczny.
Pracownikom Spółki Mieszkaniowej i Miejskiego Centrum Kultury Fizycznej za nieocenioną pomoc w przygotowaniu imprezy finałowej w Kamiennej Górze, Pracowni Reklam EXPRINT za wydrukowanie wielkoorkiestrowego banera.
Panu Jackowi Bruździakowi ? dyrektorowi Zespołu Szkół Ogólnokształcących dziękuję za udostępnienie sztabowi sali gimnastycznej.

Szef Sztabu nr 412 27. Finału WOŚP
Marek Dańczak

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim i okolicach

 

REKLAMA