aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 23 września 2022 r. roku na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się indywidualne zawody lekkoatletyczne w Licealiadzie Powiatowej, w kategorii dziewcząt i chłopców. 

 

Do zawodów przystąpiły 2 szkoły:

 

- Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra

- Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra

 

 

LICEALIADA POWIATOWA:

Dziewczęta:

100 m

1. Żelazko Anna ZSZ i O Kam. Góra 14,95

2. Późniak Wanesa ZSZ i O Kam. Góra 15,83

3. Makowska Iwona LO Kam. Góra 17,31

 

200 m

1. Mrówka Kinga ZSZ i O Kam. Góra 34,92

2. Ułanek Joanna LO Kam. Góra 36,56

 

400 m

1. Szostak Anna ZSZ i O Kam. Góra 1:21,81

 

1500 m

1. Filip Nikola ZSZ i O Kam. Góra 6:06,81

 

skok w dal

1. Motyka Martyna LO  Kam. Góra 4,15

2. Potrawka Wiktoria LO Kam. Góra 3,21

3. Paździor Anna LO Kam. Góra 2,61

 

rzut oszczepem

1. Mika Estera ZSZ i O Kam. Góra 19,27 m

 

pchnięcie kulą

1. Pawełek Anna LO Kam. Góra 7,50

2. Zdanowicz Klaudia ZSZ i O Kamienna Góra 7,45

 

sztafeta 4x100 m.

1. LO Kam. Góra 1:02,02

2. ZSZ i O Kam. Góra 1:04,06

 

Punktacja drużynowa:

1. ZSZ i O Kamienna Góra 73 pkt.

2. LO  Kamienna Góra 60 pkt

 

Chłopcy

 

100 m

1. Białas Adrian LO 12,28

2. Jankowski Konrad LO 12,66

3. Mokrzycki Piotr ZSZiO 12,90

4. Michalik Jakub ZSZiO 13,16

5. Gwoździewicz Marcel ZSZiO 14,44

 

200 m

1. Burhard Kamil ZSZiO 26,34

2. Buława Marcin LO 26,40

3. Cincio Oliwier LO 26,93

4. Dworzyński Dominik ZSZiO 27,02

5. Michalik Marcel ZSZiO 29,06

 

400 m

1. Tokarski Marcin ZSZiO 59,56

2. Tobiasz Wojtek LO 1:01,94

3. Regewicz Michał LO 1:04,00

4. Sakalski Kamil ZSZiO 1:04,21

5. Polak Maciej LO 1:05,48

 

800 m

1. Ferenc Paweł ZSZiO 2:22,64

2. Grygiel Gabriel ZSZiO 2:35,27

3. Gierasimowicz Gracjan ZSZiO 2:42,56

 

1500 m

1. Morański Tomasz ZSZiO 5:21,37

2. Bołoz Jacek ZSZiO 5:25,90

3. Bocheński Mateusz ZSZiO 5:59,09

 

3000 m

1. Lickiewicz Gracjan ZSZiO 11:12,49

2. Sazanowicz Oliwier ZSZiO 11:19,07

3. Rola Fabian ZSZiO 12:21,25

4. Czyż Jan ZSZiO 12:26,58

5. Cygal Kacper ZSZiO 13:30,21

6. Rzeszutek Jakub ZSZiO 16,76,13

 

rzut dyskiem

1. Żuk Michał ZSZiO 22,73

2. Krocz Kacper ZSZiO 21,66

3. Michalik Szymon ZSZiO 18,60

 

rzut oszczepem

1. Szkaradek Fabian LO 29,20

 

pchnięcie kulą

1. Jesionka Karol ZSZiO 8,75

 

skok w dal

1. Pawlik Michał LO 5,22

2. Adamczyk Bartosz LO 5,01

3. Grzyb Tymoteusz ZSZiO 4,72

4. Czepielewicz Kacper ZSZiO 4,43

5. Ostrowski Oskar LO 4,40

6. Leśniak Kamil LO 3,78

 

sztafeta szwedzka

1. LO Kam. Góra 2:27,54

 

sztafeta 4x100 m.

1. LO  Kam. Góra 50,26

2. ZSZiO Kam. Góra 51,6

 

Punktacja drużynowa:

1. ZSZ i O Kamienna Góra 178 pkt.

2. LO  Kamienna Góra 99 pkt

 

 

REKLAMA