aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. policja Kamienna Góra

Policjanci każdego dnia narażają swoje życie i zdrowie wypełniając słowa roty ślubowania. Na właściwe wykonywanie czynności służbowych ma wpływ wiele czynników. Jednym z nich jest sprawność fizyczna, o czym wie na pewno post. Dawid Jażdżewski. Młody funkcjonariusz kamiennogórskiej policji niedawno wstąpił w szeregi formacji i podczas oczekiwania na kurs podstawowy nie rezygnuje z uprawiania sportu, który uwielbia.

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 23 września 2022 r. roku na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się indywidualne zawody lekkoatletyczne w Licealiadzie Powiatowej, w kategorii dziewcząt i chłopców. 

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 28.09.2022 roku na Orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze odbył się Finał Powiatu Kamiennogórskiego w mini piłce nożnej. Była to rywalizacja dziewcząt w Igrzyskach Dzieci. W zawodach udział wzięły 2 szkoły.

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 27.09.2022 roku na Orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze odbył się Finał Powiatu Kamiennogórskiego w piłce nożnej. Była to rywalizacja chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. 

fot. MOS Kamienna Góra

Na Orliku przy ulicy Lubawskiej dnia 26 września 2022 roku rozegrany został Finał Powiatowy w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

AMS Mini Volley Kamienna Góra

Czwórka AMS Mini Volley Kamienna Góra grała dzisiaj w siatkarskim Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Małgorzaty Glinki w Kożuchowie.

Kolejka 7 - 24-25 września

Kolejka 5 - 24-25 września

Kamienna Góra, warcaby 100 polowe

Aż 35 zawodników uczestniczyło w Mistrzostwach Powiatu LZS w warcabach 100 polowych. Turniej rozegrany został w Centrum Kultury w Kamiennej Górze.

fot. LZS-ZB

W czwartek 24 września br. odbył się w Jeżowie Sudeckim finał strefy jeleniogórsko-zgorzeleckiej LZS biegów przełajowych „Złota Jesień”. W zawodach wystartowało 325 zawodników z 6 powiatów i 12 gmin.

REKLAMA