aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. facebook / 998 Kamienna Góra

Jutro (piątek) rano polscy strażacy biorący udział w misji pomocy przy gaszeniu pożarów we Francji wyruszą w drogę powrotną do domu.

fot. policja Kamienna Góra

Czujność obywateli oraz brak przyzwolenia na niewłaściwe zachowanie mężczyzny, a także bezzwłoczne powiadomienie policji doprowadziło do zatrzymania 62-latka, który kierował pojazdem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości.

mckf  Od 21 sierpnia 2022 od godz. 20:00 do 4 września 2022 kryta pływalnia w Kamiennej Górze będzie nieczynna z powodu postoju technologicznego (wymiana wody w niecce basenowej, mycie niecki, remont wypłycenia, prace malarsko-konserwacyjne, naprawa urządzeń dozujących chemię).

Kamienna Góra

Dzisiaj minął termin składania ofert w przetargu na remont tarasu w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 12:00 17 sierpnia do 20:00 18 sierpnia.

straz

Dzisiaj rano ratownicy wezwani zostali do lasu przy drodze Raszów - Wieściszowice. Podczas prac poszkodowany został jeden z pracowników leśnych.

fot. OSP Pastewnik

Wczoraj po południu strażacy wezwani zostali do Ciechanowic. Po uderzeniu pioruna na drogę wojewódzką DW 328 spadło drzewo.

Krzeszów, procesja Maryjna ze świecami

W ramach obchodów Wielkiego Odpustu Krzeszowskiego w niedzielę (14 sierpnia) w nocy odbyła się procesja Maryjna ze świecami.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 14:00 15 sierpnia do 0:00 16 sierpnia.

krzeszow jarmark

W Krzeszowie trwa odpust. Na małym parkingu rozpoczął się już Jarmark Dąbrówki. Msza odpustowa rozpocznie się o godzinie 12.

Aktualizacja 12:15

REKLAMA