aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

zziemi.pl

Ruszyła kolejna sesja sprzedażowa na platformie zziemi.pl . To nowoczesny sklep internetowy za pośrednictwem którego można kupować produkty pochodzące od rolników z powiatu kamiennogórskiego. Znajdziemy tam owoce i warzywa, pieczywo, nabiał, miody i wiele więcej.

Zamówienia dokonuje się w kilku krokach. W każdy wtorek i środę można zamawiać produkty, następnie są one przygotowywane przez rolników i dostarczane do hurtowni mleczarskiej KAMOS, gdzie w piątki od godz. 12:00 możliwy jest ich odbiór. Co istotne zamówienia na terenie Gminy Wiejskiej Kamienna Góra oraz miasta Kamienna Góra z dostawą na adres realizowane są bezpłatnie.

Kupując produkty nie tyko dbamy o swoje zdrowie, ale także wspieramy lokalny rynek. Zachęcamy do korzystania z platformy oraz do odkrywania smaków naszego regionu. Na platformie znajdziemy takich producentów jak Wańczykówka, Kozia Dolinka, Ekokrasnoludki, W Dolinie Modrzewi, Gospodarstwo Rolne Edward Sikora, Gospodarstwo Rolne Patrycja Jała, Blueberry Krzeszów, Gospodarstwo Rolne Szanti, Crujiente, KGW ?Folk? Przedwojów, Lawendowe Sudety, Pasieka Agata Robert Adamczyk czy KAMOS.
Platforma zziemi.pl powstała przy współpracy Inkubatora Przedsiębiorczości Gminy Kamienna Góra.

zziemi.pl

REKLAMA