aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

lh

Modę kreują nie tylko ubrania, które widać. To również bielizna męska, która jest fundamentalną częścią codziennych stylizacji. Przede wszystkim musi być wygodna, lecz prawdziwy, elegancki mężczyzna dba również o to, aby była modna. Zazwyczaj fason wybierany jest wedle indywidualnego gustu i doświadczenia, lecz wybór powinien być także oparty o porę roku i inne czynniki. Wszak w przypadku uprawiania sportu nie założymy takiej bielizny, jak np. w pochmurny dzień zimą. O czym jeszcze należy pamiętać?

Na co zwracać uwagę kupując bokserki męskie?

Męska bielizna przede wszystkim powinna być uszyta z właściwego materiału. Do takich tkanin zaliczamy np. przewiewną bawełnę z delikatnymi nićmi. Nabywając takie bokserki mamy pewność, że nic nie będzie nas uwierać ani drapać. Większość mężczyzn nie przykłada zbytniej wagi do wzoru bielizny. Jest to jednak istotne, gdy np. idziemy z wizytą do lekarza. W takiej sytuacji warto mieć w zanadrzu modele jednobarwne o stonowanej kolorystyce. Fikuśne wzory oraz neonowe kolory powinniśmy zostawić na inne okazje. Bardzo ważny jest również sam krój bielizny. Mężczyźni zazwyczaj przyzwyczajają się do jednego modelu i noszą go później cały czas. Lecz może warto czasami coś zmienić? W tym celu warto odwiedzić: https://www.szata.pl/kategoria-produktu/mezczyzna/bokserki/.

Jaki materiał bielizny męskiej wybrać?

Wspomnieliśmy już, że warto wybierać bawełniany, przewiewny materiał. Dodajmy do tego jeszcze, że należy unikać tkanin syntetycznych, które mogą przegrzewać intymne okolice i narażać je na infekcje, alergie i odparzenia. Dobrym wyborem są także modele wykonane z włókien bambusa. Takie bokserki są zazwyczaj miękkie, elastyczne i wytrzymałe, a w dodatku działają antybakteryjnie. Modal, tencel i tactel to dodatki, które powinny znaleźć się w składzie bielizny sportowej. Zapewniają one optymalną przepuszczalność powietrza oraz odprowadzenie wilgoci. Więcej informacji na temat tkanin i dzianin można uzyskać po adresem https://www.szata.pl/dzianiny/.

Jaki rozmiar bokserek męskich wybrać?

Dużym błędem popełnianym przez mężczyzn jest kupowanie zbyt obcisłej bielizny. Powoduje to krępowanie ruchów i ucisk w okolicach intymnych. Bokserki powinny dobrze przylegać, lecz nie mogą uciskać w newralgiczne miejsca i w pasie. Uciskająca taśma na brzuch w skrajnych przypadkach może spowodować dolegliwości żołądkowe.

Warto więc wybierać modele nieco luźniejsze, lecz też należy uważać, żeby nie przesadzić w drugą stronę. Genitalia powinny być optymalnie podtrzymywane, co zapewni komfort używania bielizny.

Istnieją badania, które potwierdzają lepszą jakość nasienia mężczyzn, którzy wybierali luźniejsze fasony bielizny. Oczywiście czynników na to wpływających jest o wiele więcej, jednak należy brać takie badania pod uwagę.

 

undefined

REKLAMA