aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Spółka Mieszkaniowa Kamienna GóraSpółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. w Kamiennej Górze z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami poszukuje: 

Technik prac biurowych

Bank Spółdzielczy

Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze
zatrudni pracownika na stanowisko: referent ds.księgowości

Szczegóły https://bskamgora.pl/oferta-pracy-3/

Poszukuję opieki dla seniora- 88 lat w Kamiennej Górze (ul. Korczaka- dawne sanatorium) w zakresie dziennym na ok 8 godzin.

Poszukuję pilnie ekipy budowlanej z okolic Kamiennej Góry do budowy domu. Proszę o kontakt sms. Oddzwonię. 794 643 202.

fot. wp

Czasami proste rozwiązania mogą być naprawdę skuteczne, ale też tanie. Tę zasadę należałoby wprowadzić choćby w przemyśle. Jednocześnie trzeba zdawać sobie sprawę, że nie musi być to bardzo trudne, gdyż wystarczy zastosować pneumatykę. Warto na jej temat dowiedzieć się więcej i poznać walory tego rozwiązania.

lo
Zobacz film promujący szkołę

fot. wp

Na rynku w ostatnim czasie można znaleźć bardzo duży wybór różnorodnych alkomatów. Coraz więcej osób decyduje się na ich zakup, ponieważ to dzięki nim możemy szybko i skutecznie zbadać zawartość alkoholu w naszym organizmie. Gdzie możemy takie urządzenia kupić?

fot. lh

Każdy region na świecie posiada swoje własne, charakterystyczne wyroby. W Polsce również wytwarzane są regionalne sery wyróżniające się oryginalnym wyglądem, smakiem i aromatem. Każdy z nich powstaje według tradycyjnej receptury przekazywanej z pokolenia na pokolenie. O jakie sery chodzi? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w artykule poniżej.

fot. lh

Od kilku lat coraz bardziej spopularyzowany jest rynek artykułów i odzieży dziecięcej i niemowlęcej. Porównując dwie dekady wstecz a obecne dwudziestolecie, możemy dostrzec przepaść. Co jest czynnikiem takiego trendu? Prawdopodobnie wyższy status społeczny obywateli, dostępność towarów i usług oraz social media. Rynek jest przepełniony towarami we wszystkich kolorach, strukturach, zapachach i smakach. Konsument często ma bardzo trudne zadanie, aby wybrać produkt ,który będzie satysfakcjonował go oraz spełniał standardy jakości.

fot. wp

Dla wielu mieszkańców Lublina wydarzenia kulturalne oraz różnego rodzaju imprezy są nieodłączną częścią życia miasta. Jest to idealna okazja, aby spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi i przy okazji świetnie się bawić. Ilość obiektów oraz atrakcyjnych miejsc pozwala na częste organizowanie eventów, a także sprzyja wizytom turystów we wschodniej Polsce. Repertuar dla siebie znajdą zarówno osoby, które chcą skosztować odrobiny kultury, jak i ci, którzy po prostu chcą skorzystać z rozrywki w miłym towarzystwie. Warto śledzić kalendarz z harmonogramem organizowanych imprez, aby być na bieżąco.

REKLAMA