aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. wp

Mięsień sercowy pracuje bezustannie, a jego zatrzymanie zagraża nie tylko zdrowiu, ale też życiu. Niestety wiele osób boryka się z rozmaitymi schorzeniami układu sercowego. Są one wskazaniem do wykonania elektrokardiografii, czyli badania EKG. Polega ono na monitorowaniu rytmu serca przez kilkanaście minut lub kilkadziesiąt godzin. Służy to ocenie jego pracy, wykryciu niedomagań, zdiagnozowaniu choroby i dobraniu odpowiedniej metody leczenia. Badanie EKG jest powszechnie stosowane w diagnostyce chorób kardiologicznych, warto dowiedzieć się, na czym ono polega i jakie są konkretne wskazania do jego wykonania.

Źródło: unsplash.com

Trendy mody zmieniają się jak w kalejdoskopie. To co obecnie najmodniejsze, za kilka miesięcy może być już passe. Wiele kobiet, które dbają o swój nieskazitelny look, szuka inspiracji w modowych pismach czy mediach społecznościowych. I o ile dbanie o odpowiedni strój, może nastręczać trudności, z uwagi na szybkie tempo zmian, o tyle damskie akcesoria to świat raczej stały. Oczywiście, w każdym okresie, dany projektant lub influencer może wymieniać aktualne modne akcesoria, jednakże dodatki damskie to raczej produkty uniwersalne. Jakie zatem akcesoria dla kobiet możesz nosić? Jakie są ich zalety i gdzie je kupować?

Źródło: pexels.com

Maszyny vendingowe BHP to sposób na zautomatyzowanie procesu inwentaryzacji, zakupu i dystrybucji środków ochrony indywidualnej w każdej firmie. Ich wprowadzenie umożliwia rezygnację z typowych magazynów SOI, unikanie pomyłek wynikających z tak zwanego czynnika ludzkiego oraz dokonywanie znacznych oszczędności.

fot. wp

Na czym polega strategia Carry Trade?

lubatex

Lubatex poszukuje pracowników w charakterze szwaczek oraz pracowników do pakowania artykułów pościelowych.

Praca w systemie dwuzmianowym.

Zapewniamy własny transport.

Więcej informacji pod numerem telefonu +48-75-74-11-312 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

fot. wp

Może Ci się wydawać, że wieszanie obrazów wymaga hałaśliwego wykorzystania narzędzi, takich jak młotek i gwóźdź, a w trudniejszych wypadkach nawet wkrętarki. Jeśli to jedyne, co hamuje Cię przed stworzeniem domowej galerii, wiedz, że jest na to rozwiązanie. Na rynku znajdziesz wiele pomocy, takich jak samoprzylepne haczyki do obrazów Command, które pomogą Ci zawiesić obraz bez ingerowania w strukturę ściany!

fot. wp

Wybór odpowiedniej hulajnogi wyczynowej na początek Twojej przygody jest bardzo istotny. Jak pewnie wiesz, opanowanie najbardziej skomplikowanych ewolucji nie zależy wyłącznie od sprzętu, ale przede wszystkim od zaangażowania, jakie włożysz w ich naukę. Ćwiczenia to podstawa, ale dobrze dobrany sprzęt z pewnością pomoże Ci w opanowaniu wszystkich tricków. Sprawdź, jak wybrać odpowiednią hulajnogę wyczynową na start!

Bricomarche

Bricomarche

Bricomarche

Bricomarche

Bricomarche

 Źródło: pixabay.com

Właściwie prowadzony marketing restauracji to jedna z dróg do jej sukcesu (oczywiście zaraz obok wyśmienitej kuchni). Promowanie lokalu w mediach społecznościowych, docieranie do nowych klientów, a także utrzymywanie przy sobie stałych gości - może to sprawić, że o Twojej restauracji zrobi się głośno i każdy będzie chciał ją odwiedzić. 

katharsis

KATHARSIS Salon Zdrowia i Urody
ul. Okrzei 2
58-400 Kamienna Góra
tel 665 408 456
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jedno z najlepszych urządzeń w skali światowej. Dzięki niemu możemy w końcu wykonywać pełny, precyzyjny, najbardziej skuteczny I nieinwazyjny lifting powiek. Od dziś problem opadającej powieki nie musi się już wiązać z zabiegiem chirurgicznym. Dzięki bardzo dużej precyzji pozwala na szybkie i dokładne usuwanie niedoskonałości.
Urządzenie przeznaczone również do usuwania brodawek, włókniaków, zmarszczek oraz blizn. Efekty są praktycznie natychmiastowe a cały zabieg komfortowy.
Plasma BT wykorzystuje ciśnienie atmosferyczne. Urządzenie jest wyposażone także w medyczny Prysznic Plazmowy do zabiegów przeciwtrądzikowych, zwłaszcza w aktywnej fazie. Prysznic plazmowy eliminuje 99,9 % bakterii acne powodujących ropne zmiany zapalne sterylizując powierzchnię skóry.

REKLAMA