aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna GóraZbliżają się tegoroczne Dni Kamiennej Góry. Święto miasta zaplanowane jest na weekend od 8 do 10 czerwca. Główna część imprezy odbędzie się nad zalewem. Występom na scenie towarzyszyć będzie wesołe miasteczko.

 

Impreza rozpocznie się w piątek od koncertu zespołu coverowego. Później na scenę wyjdzie Pudzian Band. Piątkową gwiazdą będzie After Party. Muzyczny wieczór zakończy dyskoteka.

W sobotę zaplanowano Green Water Festival. W kolejnej edycji tej imprezy zaprezentują się zespoły reprezentujące różne gatunki muzyki rockowej. Zaplanowane są również koncerty zespołów coverowych wykonujących utwory Boney M, Robiego Williamsa i Elvisa Presleya. Wystąpi również czeska grupa Wish Masters. O 21.30 na scenę ma wyjść gwiazda wieczoru Happysad.

W niedzielę na scenie zaprezentują się przedszkolaki, zaplanowano również Biesiadę z Piosenką. Wieczór zakończy (21:30) koncert Agnieszki Chylińskiej.

Głównej części imprezy towarzyszyć będą imprezy dodatkowe, zarówno na terenie zalewu, jak i w innych miejscach Kamiennej Góry.

REKLAMA